KONST / Litografier / Färglitografi 13955544
nr 1395 5544
Claes Caspersson
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), bladets mått: 47x57cm, oramat löst blad
Claes Caspersson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:18:08
1/5 18:05:05